لباس دخترانه کاراته موجب قهرمانی دختری در سبک چودان شد

یونیفرم هنرهای رزمی تمام مشکی باز یک یونیفرم هنرهای رزمی عالی است زیرا تقریباً تمام گی های سنتی ژاپنی را دارد که باید داشته باشد و همچنین شیک است که در هنرهای رزمی سنتی یک منظره نادر (و گاهی اوقات تحقیرآمیز) است.

ویژگی نادر لباس دخترانه کاراته یا هنرهای رزمی سنتی، زیرا مردم آسیای شرقی نسبت به یک فرد معمولی اروپایی یا آمریکایی از نظر جثه کوتاه‌تر و کوچک‌تر هستند و پیدا کردن اندازه مناسب اغلب دشوار است.

یکی از بهترین چیزهای این محصول لزوماً خود محصول نیست، بلکه سایزهای زیادی است که در آن موجود است. این محصول در سایزهای 000 تا سایز 8 و گاهی حتی تا سایز 10 عرضه می شود.

اگر یکی از دلایل اصلی شما برای شروع تمرین در هنر رزمی کاهش وزن است، یکی از Gis های سنتی که می توانید در اندازه های بزرگتر پیدا کنید همین است.

این به بسیاری از افراد اجازه می دهد تا بتوانند آموزش را شروع کنند که در غیر این صورت ممکن است مجبور شوند به صورت سفارشی یک Gi را برای خود بدوزند که اغلب بسیار گران تر است.

این واقعیت که آدیداس این Gis را می‌سازد، در مورد کیفیت متریال نشانه خوبی است، اما نه تنها نگاه کردن به آن از طریق برند-o-scope، واقعاً حس خوبی به آن می‌دهد.

این پارچه از 55% پنبه و 45% پلی استر تشکیل شده است، که به روش سنتی 100% پنبه نیست، اما مزایایی مانند افزایش دوام و انعطاف پذیری برای آن وجود دارد.

دوام و کیفیت مواد عالی چیزی است که به سختی نیاز به توضیح دارد، به سادگی یکی از مهمترین بخش های هر محصولی است که خریداری می کنیم.

به خصوص با این محصول باعث افزایش طول عمر محصول، حس، قابلیت استفاده، انعطاف پذیری، دوام و موارد دیگر می شود.یکی از ویژگی های کمتر مهم اما هنوز هم برجسته، طراحی غیر معمول یا بهتر بگوییم غیر سنتی این Gis است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.